BRAMY RACIBÓRZ

Do produkowanych i oferowanych przez nas ogrodzeń wykonujemy wysokiej jakości, stabilne bramy. Są one dostępne w dwóch wersjach: jako bramy przesuwne lub jako bramy skrzydłowe. W zależności od sytuacji, możemy zaoferować odpowiednią bramę z ogrodzeń z siatki lub profili stalowych. Obie konstrukcje są przez nas spawane, a następnie cynkowane ogniowo. Gwarantuje to ich wysoką jakość i stabilność.

Opcjonalnie oferujemy napęd elektroniczny do naszych bram skrzydłowych i przesuwnych. Można je wtedy wygodnie otwierać i zamykać za pomocą pilota. Ofertę dostosowujemy bezpośrednio do wymagań Klientów.

Bramy skrzydłowe

Produkujemy nowoczesne i solidne bramy skrzydłowe. Ich największą zaletą jest to, że nie wymagają dodatkowego miejsca po bokach i dlatego mogą być stosowane prawie wszędzie. Od wielu lat są wykorzystywane przez właścicieli posesji do ochrony budynków oraz mienia. Oferujemy je w wariantach jedno- i dwuskrzydłowych. Bramy skrzydłowe są produktami uniwersalnymi. Doskonale sprawdzają się na dużych działkach, gdzie dostępna jest szeroka przestrzeń. Najczęściej, jednak stosowane są na wąskich działkach z długimi podjazdami. W porównaniu z bramami przesuwnymi jest to wariant bardziej ekonomiczny. Oferowane przez nas bramy przesuwne nie tylko doskonale chronią obiekty, ale także wyróżniają się estetycznym i nowoczesnym wyglądem. Wspaniale dopełniają każdą przestrzeń i stanowią oryginalny element dekoracyjny.

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne można zamontować praktycznie wszędzie, są wygodne do otwierania, idealnie sprawdzają się, gdy jest wąski podjazd, ponieważ zajmują mało miejsca. Samochód może zaparkować zaraz za bramą przesuwną i nie będzie przeszkadzał w zamykaniu lub otwieraniu.

Brama wjazdowa przesuwna ma konstrukcję samonośną. Przesuwa się ją na rolkach jezdnych zamontowanych na stopach fundamentowych pod przeciwwagą. Skrzydło bramy składa się z części głównej zamykającej wjazd na działkę oraz stanowiącej jej przedłużenie trójkątnej przeciwwagi, która zapewnia stabilność całej konstrukcji. Bramy przesuwne obecnie są jednymi z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów zabezpieczeniami działek. Ich wygląd doskonale wpasowuje się w nowoczesną architekturę. Nasze bramy wykonujemy z najlepszych materiałów, a dodatkowo zabezpieczamy je przed zniszczeniami. Dbamy o to, by były one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz te wywołane czynnikami atmosferycznymi. Nasze bramy przesuwne wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz solidność.

BRAMY GARAŻOWE RACIBÓRZ

Jesteśmy także producentem bram rolowanych do garaży. Zajmujemy się ich wytwarzaniem oraz montowaniem. Tego rodzaju bramy znakomicie sprawdzają się przede wszystkim w ograniczonych przestrzeniach. Otwierają się pionowo, więc nie zajmują dużo miejsca. Są łatwe w obsłudze i zapewniają duży komfort użytkowania. Możemy dostosować dla Państwa wymiary oraz wygląd bram rolowanych bezpośrednio do wyglądu obiektów. Wykorzystywany w naszych produktach mechanizm otwierania jest dopracowany starannie, dzięki czemu działa on sprawnie i nie zacina się. Bramy rolowane dostępne w naszej ofercie są znakomitym dodatkiem do nowoczesnych garaży.