Wiaty ogrodowe Racibórz

Wiaty ogrodowe są konstrukcjami, które nasi Klienci z Raciborza wykorzystują na co dzień do różnych celów. Mogą pełnić one przede wszystkim rolę altanek służących do wypoczynku. Takie przestrzenie charakteryzują się tym, że można urządzić je na wiele sposobów. Przez większą część sezonu z powodzeniem będą służyć, jako miejsca przeznaczone do odpoczynku i spędzania czasu ze znajomymi oraz rodziną. Wykonujemy zarówno wolnostojące wiaty, jak i zadaszenia przyłączane do budynków. Oferujemy produkty, które są odpowiednio zabezpieczone i odporne na zniszczenia. Zapewniamy, że okres zimowy w żadnym stopniu nie wpływa na ich wgląd oraz funkcjonalność.

Oferowane przez nas wiaty ogrodowe mogą służyć także jako miejsca do przechowywania narzędzi, drewna, czy akcesoriów ogrodowych. Ich trwałość oraz solidność sprawia, że są w stanie ochronić różne przedmioty przed zniszczeniem.

Wiaty samochodowe Racibórz

Obecnie coraz częściej obok domów w Raciborzu spotkać można wiaty samochodowe, które z powodzeniem zastępują tradycyjne murowane garaże. Produkowane przez nas wiaty garażowe są produktami trwałymi. Dbamy o to, by były one wykonane precyzyjnie i starannie. Realizujemy projekty na indywidualne zamówienia. Nasi Klienci swobodnie mogą wybierać rozmiary, kształty, a także detale wykończeniowe wiat. Specjalizujemy się w produkcji zadaszeń, które znakomicie ochraniają samochody. Ich główną zaletą to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych garaży nie zajmują one dużo miejsca. Są także doskonałą alternatywą w sytuacji, gdy postanowicie Państwo zakupić nowy samochód, a ogranicza was podwórko, na którym nie ma miejsca na wybudowanie dodatkowego garażu. Nasze wiaty samochodowe wykonane są estetycznie, dlatego mogą stanowić znakomite uzupełnienie wyglądu podwórka. Oferujemy możliwość wykonania zarówno wiat wolnostojących, jak i takich, które przylegają do budynków.

W jakich przestrzeniach sprawdzają się garaże wiatowe?

Wiaty garażowe  są doskonałymi produktami dla osób, które dysponują ograniczoną przestrzenią na podwórkach. Wykonywane przez nas produkty mogą Państwo swobodnie dopasować do swoich możliwości przestrzennych. Jesteśmy w stanie wykonać wiaty, które pomieszczą zarówno jeden, jak i więcej pojazdów. Oferujemy także możliwość dostosowania garaży wiatowych do wysokości pojazdów. Z nami nie musisz martwić się o to, czy Twój samochód zmieści się na podwórku!

Zakup wiaty samochodowej to o wiele tańsza opcja, niż wybudowanie garażu murowanego. Nie wymaga także poświęcenia tak dużej ilości czasu. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa projekty, zbudować wiatę i postawić ją w dowolnie wybranym miejscu w jak najszybszym czasie.

Wiaty pergole Racibórz

Jesteśmy producentem, który specjalizuje się w projektowaniu, budowaniu i montażu wiat pergoli na terenie Raciborza. Oferowane przez nas pergole przygotowywane są tak, by estetycznie dopełniać wygląd każdego budynku. Przeznaczone są przede wszystkim do pełnienia funkcji zadaszeń i chronienia tarasów. Dzięki wiatom pergolom będą Państwo mogli urządzić przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku nie tylko w sezonie letnim. Takie zadaszenia pozwalają na odpoczywanie na świeżym powietrzu niemalże przez cały rok. Chronią nie tylko przed słońcem, ale także przed deszczem. Są funkcjonalne, stylowe oraz wytrzymałe. Zaprojektujemy dla Państwa indywidualne wiaty pergole, które dodatkowo możemy zamontować.

PORTA FORTE - Bramy Ogrodzenia - wiata 4